×

Street Whispers – koncert

Klarnet, akordeon, kontrabas. Malarz, aktor i operator z uprawnieniami UMFC. Tylko tyle i aż tyle potrzeba, żeby w piątkowy wieczór rzucić się w taneczny wir i oddać się muzyce!

Po wielu podróżach i koncertach po Europie, Panowie ze Street Whispers w końcu zagrają w Warszawie swoje aranżacje tang i muzyki klezmerskiej. Ich opracowania bogate są w elementy muzyki bałkańskiej, latynoamerykańskiej, klasycznej oraz jazzu. A ich radość z grania podszeptuje nogom, żeby rwały się do tańca!

Zapraszamy do Studium Teatralne S/T na koncert i potańcówkę!
Piątek, 10 maja 2019 o 19:30
bilety: 20 zł normalny / 10 zł ulgowy
rezerwacje: bilety.st@gmail.com

StreetWhispers to:
Franciszek Kmita – klarnecista i artysta malarz. Absolwent Akademii Muzycznej im Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Założyciel tria Street Whispers
Jakub Gawlik -muzyk, aktor, kompozytor. Na akordeonie gra od 7 roku życia, ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Jest również absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej. Na co dzień gościnnie występuje w Teatrze Narodowym. Skomponował muzykę do kilku spektakli, m.in. „Oratorium o mleku” w reż. Sławomira Narlocha (Festiwal Nowe Epifanie), „Ifigenia” w reż. Mariusza Lacha (Teatr ITP Lublin) czy też „Elementarz” w reż. Piotra Cieplaka (Teatr Narodowy, współkompozytor)
Michał Zuń – operator kontrabasu z uprawnieniami Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Swoje dźwięki dostarczał publiczności w wielu krajach na trzech kontynentach. Współpracuje z licznymi zespołami, orkiestrami i big- bandami odnajdując się świetnie w różnych gatunkach muzycznych- folku, tangach, klasyce i jazzie. Dobrze czuje się zarówno w znakomitych salach koncertowych, jak i szemranych knajpeczkach warszawskiej Pragi

 

Sfinansowano ze środków m. st. Warszawy
w ramach projektu Centrum Artystyczne Lubelska 30/32